Dárkové poukazy

Bazén

Bazén

Wellness centrum Konstantin nabízí relaxační bazén s příjemně prohřátou vodou. Bazén má část určenou pro cvičení a část pro regeneraci na masážních tryskách - pět masážních vodopádů.

Vířivky

U bazénu jsou rovněž dvě vířivky, každá maximálně pro 8 osob.

Kneippovy chodníčky

Kneippovy lázně patří mezi nejstarší lázeňské procedury. Jsou vhodným doplňkem saunovacího rituálu. Jedná se o vodoléčbu s využitím střídavého působení teplé a studené vody, která podporuje tkáňový metabolismus a prokrvení.

Oblázky na dně potůčku masírují chodidla, střídavé koupele zlepšují prokrvení ve všech oblastech těla. Terapie pomáhá při bolestech hlavy a syndromu studených nohou, neurovegetativní dystonii u počínajících varixů, uvolňuje kotníky a klouby, pozitivně ovlivňuje krevní oběh a prokrvení končetin, vede k otužování.

Konstantinovy Lázně

Konstantinovy Lázně

Konstantinovy lázně nabízejí širokou škálu léčebných procedur se zaměřením na kardiovaskulární onemocnění. Zároveň disponují relaxačním bazénem s příjemně prohřátou vodou a vlastním saunovým světem vybaveným několika druhy saun. Pro aktivnější klienty nabízí například širokou škálu nordic walking tras.
Spa boutique hotel Löwenstein

Spa boutique hotel Löwenstein

Plánujete dovolenou v Konstantinových Lázních? Zarezervujte si svůj pobyt ve Spa boutique hotelu Löwenstein, kde na Vás čeká luxusní ubytování.