darkovy_poukaz.png

Kontakt

Lázeňská cestovní s.r.o.

Holičky 48
379 01 Třeboň

rezervace@lazenskacestovni.cz

Rádi Vám pomůžeme s vyřízením Vaší objednávky nebo řešením Vašeho problému.

Vzhledem k dlouholetým osobním kontaktům v Konstantinových lázních a také díky tomu, že se věnujeme výhradně pobytům v regionu Konstantinových Lázních, Vám můžeme slíbit takový servis, který Vám nenabídne žádná jiná cestovní agentura nebo kancelář. Pokud si nechcete vybrat z nabídky běžných pobytů, kterou naleznete pod odkazem "Výběr pobytů", prosíme, napište nám, co pro Vás můžeme udělat. Kontaktovat nás můžete přes e-mail, nebo pomocí kontaktního formuláře, který najdete níže.

foto_chaloupka.jpg

Zeptejte se

 • 1
  Představte se nám prosím
 • Neplatný Vstup

  Prosím, vyplňte své jméno.

  Prosím, vyplňte své příjmení.

  Prosím, vyplňte Vaše telefonní číslo.

  Prosím, vyplňte Váš e-mail.

 • 2
  Dotaz
 • Neplatný Vstup

  Neplatný Vstup

  Veškeré poskytnuté osobní údaje budou použity v souladu se směrnicí GDPR pouze k zajištění předmětu smlouvy, tj. objednání pobytu. Nebudou poskytnuty jiným osobám než jsou příslušné lázně nebo hotel a nebudou využívány k marketingovým účelům vyjma oprávněného zájmu správce (případné oslovení klienta). V žádném případě nebudou předávány jiným třetím osobám. Kontaktní údaje na správce dle směrnice GDPR najdete v zápatí hlavní stránky webu.

  Konstantinovy Lázně

  Konstantinovy Lázně

  Konstantinovy lázně nabízejí širokou škálu léčebných procedur se zaměřením na kardiovaskulární onemocnění. Zároveň disponují relaxačním bazénem s příjemně prohřátou vodou a vlastním saunovým světem vybaveným několika druhy saun. Pro aktivnější klienty nabízí například širokou škálu nordic walking tras.
  Spa boutique hotel Löwenstein

  Spa boutique hotel Löwenstein

  Plánujete dovolenou v Konstantinových Lázních? Zarezervujte si svůj pobyt ve Spa boutique hotelu Löwenstein, kde na Vás čeká luxusní ubytování.